Reprezentare

Bucuresti Ilfov Ialomita Valcea Arges Dambovita Prahova Buzau Braila Tulcea Constanta Calarasi Giurgiu Teleorman Olt Dolj Gorj Mehedinti Iasi Vrancea Galati Vaslui Neamt Harghita Bacau Brasov Botosani Bihor Mures Sibiu Alba Caras-Severin Timis Hunedoara Arad Salaj Cluj Suceava Bistrita-Nasaud Covasna Maramures Satu-Mare

Harta Romania

  • Bihor

  • Adresa: P-ta Independentei nr. 29, bl. A9, et.1
  • Tel.: 0259.454.279
  • Fax: 0259.462.066
  • Email: bihor@ugir.ro
  • Botosani

  • Adresa: Str. Victoriei nr.1
  • Tel.: 0722.457.444
  • Fax:
  • Email: botosani@ugir.ro
  • Braila

  • Adresa: Str. Al. Ioan Cuza nr.3, et.5
  • Tel.: 0239.610.558
  • Fax:
  • Email: braila@ugir.ro
  • Calarasi

  • Adresa: Str. Parcului bl.K3, et.1, sc. 3, ap. 3
  • Tel.: 0242.313.818
  • Fax:
  • Email: calarasi@ugir.ro
  • Cluj

  • Adresa: B-dul 21 Decembrie 1989 nr. 60, ap. 32
  • Tel.: 0364.104.706
  • Fax: 0364.104.706
  • Email: cluj@ugir.ro
  • Constanta

  • Adresa: Str. Grivitei nr.6
  • Tel.: 0241.660.514
  • Fax: 0241.613.961
  • Email: constanta@ugir.ro
  • Dambovita

  • Adresa: Str. Libertatii bl. A3, sc. B, ap. 20
  • Tel.: 0245.211.119/0345.816.822
  • Fax:
  • Email: dambovita@ugir.ro
  • Dolj

  • Adresa: Str. Campia Islaz nr.97A
  • Tel.: 0251.411.204
  • Fax: 0251.411.032
  • Email: dolj@ugir.ro
  • Ialomita

  • Adresa: Str. Stejarului nr.2, Ialomita
  • Tel.: 0243.221.129
  • Fax: 0243.221.129
  • Email: ialomita@ugir.ro
  • Ilfov

  • Adresa: Str. Mihai Eminescu nr. 6,bl. R5, sc.A, ap.8, Buftea
  • Tel.: 0213.516.207
  • Fax:
  • Email: ilfov@ugir.ro
  • Maramures

  • Adresa: Str. Victoriei nr. 47, ap.8, Maramures, Baia Mare
  • Tel.: 0262.250.427
  • Fax:
  • Email: maramures@ugir.ro
  • Mehedinti

  • Adresa: Str. Antoninii nr.3, Drobeta Turnu Severin
  • Tel.:
  • Fax:
  • Email: mehedinti@ugir.ro
  • Mures

  • Adresa: Str. Cuza Voda nr. 10, Tg Mures
  • Tel.: 0265.260.453
  • Fax: 0265.260.453
  • Email: mures@ugir.ro
  • Neamt

  • Adresa: Str. Codrului nr.7
  • Tel.:
  • Fax:
  • Email: neamt@ugir.ro
  • Prahova

  • Adresa: Str. Cuza Voda nr. 8, Ploiesti
  • Tel.: 0244.410.707/0244.410.169
  • Fax:
  • Email: prahova@ugir.ro
  • Teleorman

  • Adresa: Str. Negru Voda nr.127 bis, Alexandria
  • Tel.: 0347.808.741
  • Fax:
  • Email: teleorman@ugir.ro
  • Timis

  • Adresa: Mosnita Noua nr. 931
  • Tel.: 0256.432.084
  • Fax: 0256.490.808
  • Email: timis@ugir.ro
  • Vrancea

  • Adresa: Str. Garii nr. 30, ap. 17, Focsani
  • Tel.: 0337.404.439
  • Fax:
  • Email: vrancea@ugir.ro